מסיבה ל- 9 פורשים לגמלאות – רופאים, אחיות ועובדי מינהל ומשק במרכז לבריאות הנפש טירת כרמל

מסיבה לפורשים לגימלאות. צילם יניב בן דוד (הגדל)

 

"אינני מבינה את שילוב המילים – מסיבה ופרידה, ובכלל אינני מדברת על שינויים אלא על צעידה שלכם בשביל אחר" אמרה ד"ר אלה שיינקמן – סגנית מנהל המרכז לבריאות הנפש טירת כרמל, ל- 9 פורשים לגימלאות: רופאים, אחיות ועובדי מינהל ומשק, במסיבה שנערכה להם בביה"ח בהשתתפות בני משפחותיהם וצוות ביה"ח.

 

ד"ר יעקב פולאקביץ – מנהל המרכז לבריאות הנפש טירת כרמל, אמר שזהו אירוע שהשמחה והעצב משמשים בו בערבוביה, אך ציין שסיום העבודה בביה"ח איננו ניתוק הקשר עם המוסד ועובדיו. ד"ר פולאקביץ הוסיף שלכל אחד מהפורשים יש תרמיל ובו רשימת ההישגים הגדולה שלו ממהלך שנות עבודתו, הישגים שניתן להתגאות בהם.

 

דלית כץ סולברג – המנהלת האדמיניסטרטיבית של המרכז, הודתה לפורשים על עבודתם המסורה ואיחלה להם בריאות ושנות עשייה רבות נוספות.

 

ד"ר אלכסנדר זוסמנוביץ - אחד הפורשים לגמלאות, סיפר שהרגשת הסיפוק הגדולה ביותר מעבודתו כרופא, הייתה כאשר פגש לאחר שנים מי שהיה מטופל אצלו בביה"ח, שבירך אותו וסיפר שהודות לטיפול המסור שקיבל הוא מרגיש טוב ומתפקד היטב.

 

הפורשים:

הרופאים – ד"ר אליהו הלפרין, ד"ר אלכסנדר זוסמנוביץ, ד"ר פאינה פל, ד"ר דינה קוטליאר.

האחיות – גיטה פיליפ וארנה שילדר.

הרוקחת – מניה לויטין

עובדות המשק - רעיה גרטופסקי ואינה פלדמר.

 

המסיבה שהצטיינה באווירה לבבית וחמה, ובהעלאת זיכרונות וסיפורים, לוותה בשירה של הזמר הרי ממן ובנגינתו של מאיר יחיה על גיטרות. כל פורש קיבל שי

וזר פרחים, והקהל נהנה ממזנון עשיר וערוך לתפארת.

 

עבור לתוכן העמוד