עובדים מצטיינים במרכז הרפואי לבריאות הנפש מעלה הכרמל

הגדל
בטקס השנתי לעובדים מצטיינים במרכז הרפואי לבריאות הנפש מעלה הכרמל, חולקו אותות הוקרה על מצוינות אישית וצוותית.

אות הוקרה על מצוינות אישית הוענקה לסשה סטצובסקי – מדריכה בריפוי בעיסוק, על שבנוסף לתפקידיה השוטפים אותם היא מבצעת על הצד הטוב ביותר, היא יזמה וארגנה בהתנדבות, כפסנתרנית בעלת תואר שני במוסיקה, פרויקט ייחודי של קבוצות האזנה למוסיקה קלאסית עבור המטופלים, ואף משקיעה מאמצים בהוראת נגינה למטופלים.  בקבוצות היא מספרת על חיי מלחינים, יצירתם ותקופתם, ומנגנת ממבחר יצירותיהם. מספר המטופלים שמצטרפים לקבוצות ההאזנה במחלקות השונות הולך ועולה כל הזמן, והם מביעים שוב ושוב את הנאתם הגדולה מן הפעילות. לדברי ליאורה ברקאי – מנהלת הריפוי בעיסוק, המוסיקה תורמת להעשרת עולמם של המטופלים, להבעת רגשותיהם, לרוגע ולשיפור באיכות חייהם. סשה אף פעלה רבות לשיפוץ הפסנתר ולהקמת חדר מוסיקה בביה"ח, שמארח את המטופלים בתנאים נוחים ומכבדים.

אות הוקרה על מצוינות צוותית הוענקה לצוות הסיעודי של מחלקה 8 עם סיגל גרין כאחות אחראית, על שהוא מאופיין בטיפול מקצועי ויעיל ברמה גבוהה, עם תפיסת עולם מכבדת ומכילה, כשהצוות מפגין מעורבות גבוהה, אחריות אישית ואכפתיות רבה. לדברי פרופ' מיכאל פוירובסקי – מנהל המחלקה, יש לזכור כי זוהי מחלקה ייחודית שמטפלת באנשים באשפוזים ראשונים ובחיילים הנמצאים בשירות פעיל, כשהמשבר פורץ אצלם בגיל צעיר בזמן שהם עסוקים בהגשמת חלומותיהם. הצוות מטפל במצוקותיהם ובקשיי משפחותיהם ברגישות ובמסירות רבה, ויעידו על כך מכתבי התודה הנוגעים ללב של מטופלים. בנוסף לתפקידיו הרבים, משמש הצוות כיחידת החירום להתערבות מצילת חיים של כלל ביה"ח. כמו כן מלווה ומדריך הצוות הסיעודי סטודנטים לסיעוד ממוסדות להשכלה גבוהה בארץ וסטודנטים לסיעוד מחו"ל. 

ד"ר יעקב פולאקביץ – מנהל המרכז הרפואי לבריאות הנפש מעלה הכרמל, אמר שהוא גאה בעובדים המצטיינים שעושים את עבודתם לשליחות, מצליחים לתרום לאיכות חייהם של המטופלים, ומשמשים לעובדים חדשים דוגמא של נתינה מעל ומעבר למטופלים ולביה"ח.
עבור לתוכן העמוד