סיור לימודי לים המלח לצוות המרכז הרפואי לבריאות הנפש מעלה הכרמל תרם רבות לגיבוש העובדים

הגדל

 

צוות המרכז הרפואי לבריאות הנפש מעלה הכרמל, על כל הסקטורים שלו, יצא לסיור לימודי בנושא הקיימות וידיעת הארץ באזור ים המלח, מה שתרם רבות לגיבושו.

 

הסיור החל בנסיעה דרומה בליווי מדריך לידיעת הארץ, שנתן סקירה מעניינת לכל אורך הדרך. התחנה הראשונה הייתה בכפר הנוקדים שליד ערד, המציע אירוח בדואי ופעילויות מגוונות. העובדים השתתפו בסדנת קיימות בה למדו כיצד לנצל משאבי טבע לפתרונות אקולוגיים כמו בישול בחום השמש ויצירת אנרגיה ע"י דיווש על אופניים, חילצו עצמות בסדנת יוגה, ועוד. אח"כ נסעו להתארח במלון "גנים" בים המלח שם ניצלו את הבריכה והספא. אחרי ארוחת הערב התקיימה במקום מסיבה של מוסיקה וריקודים עם די.ג'יי כשהעובדים, מלאי שמחה ומרץ, מפגינים את כישוריהם על רחבת הריקודים.

 

בוקר היום השני החל עם טיול רגלי בעין בוקק כשהם נהנים מיופיו של הטבע, ואח"כ נסעו לקיבוץ כרמים, שם התפצל הצוות למספר סדנאות: סדנת תבליני מרפא וקוסמטיקה, סדנת שוקולד להכנת פרלינים, וסדנת פיינטבול שבה העובדים השתובבו והוציאו מרץ רב, כשלאחת העובדות פגעו בול בעגיל והעיפו אותו. לאחר ארוחת הצהריים נסעו חזרה צפונה.

 

העובדים נהנו מאד מהשילוב של סיור לימודי מפרה ומחדש עם פעילויות מהנות, ומהאווירה הנהדרת, והודו להנהלת ביה"ח על הסיור והארגון המוצלח שלו. הם ביקשו שסיור כזה יהפוך למסורת בשנים הבאות.

 

דלית כץ סולברג – המנהלת האדמיניסטרטיבית של המרכז הרפואי לבריאות הנפש מעלה הכרמל, ציינה את תרומת הסיור הזה לגיבוש החברתי של העובדים מכל הסקטורים, שנפגשו באווירה בלתי פורמלית ומלכדת, ועל חשיבות היציאה מהשגרה השוחקת והתרעננות העובדים, מה שמאפשר להם לחזור לעבודה בכוחות מחודשים.

 

עבור לתוכן העמוד