עובדים, גימלאים ומתנדבים בטקס הרמת כוסית לכבוד חג הפסח במרכז הרפואי לבריאות הנפש מעלה הכרמל

הגדל

עובדים, גימלאים ומתנדבים של המרכז הרפואי לבריאות הנפש מעלה הכרמל, התכנסו לטקס הרמת כוסית לכבוד חג הפסח.

 

פתח ד"ר יעקב פולאקביץ – מנהל ביה"ח, שאמר: "חלפה עברה לה עוד שנה והאביב בפתח. מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות מרגשות. מאחל לכם חג של "ביחד", חג של נחת, חג של תקווה, חג של חום ואהבה, ובקיצור – שיהיה לכם חג נפלא. בהזדמנות זו ברצוני לברך באופן אישי את ד"ר דוד ליבה שהצטרף אלינו לפני כשלושה חודשים בתפקיד סגן מנהל ביה"ח, ואת לבנה – הסגנית המיתולוגית של המנהלת האדמיניסטרטיבית, שנושאת על כתפיה את ההיסטוריה הארגונית של ביה"ח מאז הקמתו ועומדת לפרוש לגימלאות. כל סיום הוא התחלה חדשה. ולכולם ברצוני לאחל חג שמח וכשר".

 

דלית כץ סולברג – המנהלת האדמיניסטרטיבית, בירכה את הנוכחים ואמרה: "תקופת האביב מציינת פריחה וציפייה לכך שנשיל מעלינו את קשיי השנה הקודמת ונתמלא אנרגיה לקראת העתיד, אנרגיה שתאפשר לכולנו להמשיך ולמלא את תפקידנו ולשרת את ציבור לקוחותינו. יש במרכזנו אנשים מצוינים והם, כלומר כולנו, מנוע הצמיחה של ביה"ח. אנו פועלים במציאות לא פשוטה, בעומסי עבודה בכל הסקטורים והמחלקות, ולעתים גם במצבים לא קלים ולא בטוחים, אבל עבודה מאומצת ומשותפת של כולנו היא המפתח שמאפשר לנו לצלוח את האתגרים".

 

אורן גולן – מנהל משאבי אנוש אמר: "יש באוויר ריח של התחלת תקופה, הכול סביב פורח, אין ספק שפסח ואביב הם שילוב מנצח, יחד הם יוצרים תקופה חגיגית של סיום והתחלה, תקופה של שינוי והתרגשות גדולה. מאחלים שכל אחד יזרוק את החמץ שלו לפח, ואל החלום הנכסף יושיט יד (הוא לא רחוק כל כך). חג כשר ושמח".

 

עוד בירכו בחום: מר סלבה לישבסקי – יו"ר וועד מנמ"ש, ריאד אבו-ערישה יו"ר וועד עובדי הסיעוד, ד"ר אלכסנדר שולקין – חבר וועד הרופאים, וכן יעקב גבאי ודוד שחר – נציגי הסתדרות העובדים חיפה.

 

לסיום הטקס הובילו עינת פרץ ויעיש פרץ (אין קירבה משפחתית) שירה בציבור, כשכל הנוכחים מצטרפים בקול גדול ובמחיאות כפיים קצובות.

עבור לתוכן העמוד