התרגשות רבה בטקס הצהרת אמונים למדינת ישראל לעובדים חדשים והוקרה לעובדים חצי יובל במרכז הרפואי לבריאות הנפש מעלה הכרמל

טקס הצהרת אמונים ב'. צילמה עינת פרץ (הגדל)

 

"אני כל כך שמח וממש מתקשה להאמין שזכיתי לקבל קביעות ורואה בכך הבעת אמון בעבודתי" אמר בהתרגשות איש סיעוד, בטקס הצהרת אמונים למדינת ישראל של 10 עובדים: רופא, אנשי  סיעוד, עובדים פרה-רפואיים ואנשי מינהל ומשק, עם קבלת קביעות בעבודתם במרכז הרפואי לבריאות הנפש מעלה הכרמל. כמו כן הוענקו, בטקס החגיגי, תעודות הערכה ל-11 בעלי תפקידים המשרתים כבר חצי יובל בביה"ח.

 

ד"ר יעקב פולאקביץ – מנהל המרכז הרפואי לבריאות הנפש מעלה הכרמל, בירך את העובדים החדשים ואמר: " תהליך זה של הכרה במעמדכם כעובדים קבועים תוך התחייבות דו-סטרית: שלכם כלפי המערכת, אך לא פחות מכך התחייבות המערכת כלפיכם, ושמירה על זכויותיכם, הינה פרק חשוב בתהליך התפתחותכם המקצועית. אני מאחל לכל אחת ואחד מכם המשך עבודה פורייה, שתורמת לכם ברמה האישית ולמערכת כולה". כמו כן בירך את וותיקי המערכת שזוכים לקבל תעודת הערכה על עבודתם רבת השנים בשירות המדינה. "הישארותכם במערכת ונתינתכם הינה פרק חשוב בתהליך העבודה ויצירת היציבות בה".

 

דלית כץ סולברג – המנהלת האדמיניסטרטיבית של המרכז אמרה: "התכנסנו כאן כדי לציין שני אירועים משמעותיים בתקופת העבודה של העובדים במרכז הרפואי. האירוע הראשון של קבלת קביעות והצטרפות למעגל עובדי המדינה, הוא הזרעים שנוטעים בראשית תהליך הצמיחה של העובדים. זרעים אלה יניבו את פירותיהם במהלך שנות עבודתם ויתווספו למעגל העובדים הנפלא של המרכז הרפואי. האירוע השני הוא לציין את אותם העובדים שהארגון והשירות הציבורי מתכבד בפירות עמלם המסור והמתמיד מזה 25 שנה. איש החינוך פרופ' אדיג'ס אמר שמה שגורם לצמיחה אינו רק איכות הזרעים אלא גם איכות הקרקע המאפשרת לגדול. אנו כאן ההנהלה, הוועדים, והעובדים, מחויבים לשמירה על איכות הקרקע, וההנהלה תמשיך ותפעל כדי שהקרקע הזו תאפשר את פיתוחם וטיפוחם של העובדים".

 

עבור לתוכן העמוד