פרידה מרגשת מברכה אלעזר - מנהלת לשכה של 5 מנהלים של המרכז הרפואי לבריאות הנפש מעלה הכרמל

ארוע פרידה מברכה אלעזר. צילמה:פרץ עינת (הגדל)

באירוע אינטימי על ארוחת בוקר עשירה, חגגה קבוצה המקורבת לברכה אלעזר – מנהלת הלשכה המיתולוגית של חמישה מנהלי המרכז הרפואי לבריאות הנפש מעלה הכרמל, את פרישתה לגמלאות אחרי 39 שנות עבודה בביה"ח.

 

ד"ר יעקב פולאקביץ – מנהל ביה"ח אמר: "התחלת את דרכך כשהצטרפת בתחילה לביה"ס לאחיות בטירת הכרמל שקדם להקמת המרכז הרפואי, ולאחר מכן עברת לנהל את הלשכה של חמישה מנהלי בית החולים שגידלת, ואני האחרון שבהם "הינוקא", נהניתי משירותיך הטובים המתובלים ברוטב פולני של הבית שלך. וכבר אני יודע שאתגעגע אליך. עתה נפתחת לך דלת ענקית לדרך חדשה ואני מאחל לך שתצעדי בה בהנאה ובבריאות, ומקווה שלא תשכחי לשמור על קשר".

 

ד"ר אילה שיינקמן – סגנית מנהל ביה"ח אמרה: "אני לא מאמינה בפרידות מאנשים שהפכו למשפחה. לא נפרדים גם כשמישהו פורש מהעבודה. לי יחסרו מאד הפגישות היומיומיות איתך, כי לי את כמו אחות"

 

דלית כץ סולברג – המנהלת האדמיניסטרטיבית של המרכז הרפואי אמרה: "לאורך השנים נגעת בכל אחד מאיתנו בצניעות, במילה הטובה שידעת לתת לכל אחד, בליבך הרחום, וביופייך החיצוני והפנימי".

 

הברכות החמות של כולם המלוות בזרי פרחים יפים ריגשו את ברכה עד דמעות, ואף עין לא נשארה יבשה כאשר ברכה הזכירה נשכחות והודתה בהתרגשות לכל האנשים שנגעו בחייה ובליבה.

עבור לתוכן העמוד