ניצחון לקבוצת הקט-רגל של עובדי המרכז הרפואי לבריאות הנפש מעלה הכרמל שהעפילה לליגה הלאומית למקומות עבודה מחוז צפון

קבוצת הקט-רגל. צילם: אוהד זכריה (הגדל)

ניצחון לקבוצת הקט-רגל (כדורגל אולמות) של עובדים מכל הסקטורים של המרכז הרפואי לבריאות הנפש מעלה הכרמל, שסיימה את עונת המשחקים הראשונה שלה, במקום הראשון בליגה א' למקומות עבודה מחוז צפון, והעפילה לליגה הלאומית! יגאל זבלונוב ממחלקת הביטחון, הוכתר כמלך השערים של הליגה אחרי שהבקיע 51 שערים העונה.

 

מנהל הקבוצה - ריאד אבו-ערישה, יו"ר ועד האחים והאחיות, אמר שהוא גאה על כך שהקבוצה חסרת הניסיון אך מלאת המוטיבציה, הצליחה בעונה הראשונה שלה, לגבור על קבוצות וותיקות ולהביא ניצחון משמעותי. זאת הודות למשמעת אימונים, לגיבוש הקבוצתי ולאווירה המשפחתית הנהדרת, וכן הודות לתמיכה ולהתלהבות של עובדי המרכז הרפואי, שבאו למשחקים ועודדו את השחקנים. ריאד ציין את תרומתו הרבה של שוקי סקירה מנהל האפסנאות לניצחון הספורטיבי, הן בתפקידו כשוער והן בהיותו הרוח החיה של הקבוצה. ריאד הוסיף שהצלחת הקבוצה הביאה לפניות של רבים מצוות ביה"ח שמבקשים להשתלב במשחקים.

 

דלית כץ סולברג – המנהלת האדמיניסטרטיבית של המרכז הרפואי לבריאות הנפש מעלה הכרמל, אמרה שהנהלת ביה"ח גאה בקבוצת הקט-רגל שהביאה כבוד לביה"ח, ומקדמת את פעילותה בשיתוף פעולה עם וועדי העובדים. דלית הוסיפה שהמקצועיות והיכולות של עובדי ביה"ח, משתקפים במגרש הספורט כמו גם בעשייה היומיומית של מתן שירות למטופלי המרכז.

עבור לתוכן העמוד