המאושפזים הקשישים צהלו ושמחו במחלקה הפסיכו-גריאטרית של המרכז הרפואי לבריאות הנפש טירת כרמל

מסיבת פורים מחלקה 2 צילמה עינת פרץ (הגדל)

 

במחלקה הפסיכו-גריאטרית של המרכז הרפואי לבריאות הנפש טירת כרמל לא הסתפקו במסיבת הפורים לכלל המאושפזים של ביה"ח, אלא הוסיפו מסיבה פרטית משלהם שהפכה כבר למסורת, כאשר אנשי חברת "עמל סיעודית" חיפה והקריות באו בידיים מלאות לשמח את המאושפזים הקשישים.

 

העובדות הסוציאליות – ביאנקה, אסתי ואריאנה ורכזות כ"א עדי ורינה מעמל סיעודית, הגיעו מחופשות והביאו כובעים ומשקפיים בשלל צורות וצבעים, וכן רעשנים ותופים להגברת השמחה. משלוחי המנות העשירים נתרמו ע"י מפעל רפא"ל ותלמידי בי"ס אורט מוצקין.

 

המאושפזים רקדו לצלילי שירים ישראלים, תופפו במרץ בתופים והרעישו ברעשנים כשהם צוחקים כמו ילדים, ונהנים ממשלוחי המנות העשירים.  "איזה יופי שאתם באים לשמח אותנו, הנה אנחנו לא יוצאים החוצה אלא החוץ מגיע אלינו" אמר אחד המאושפזים.

 

השתתפו במסיבה גם דלית כץ סולברג – המנהלת האדמיניסטרטיבית של ביה"ח, המפקחת הסיעודית אביבה של, וצוות המחלקה בראשותה של המנהלת – ד"ר ורד טל. ז'נט ספיר – אחות אחראית מחלקה, שתיאמה את המסיבה, הודתה לכל האנשים הטובים שבאו לשמח את המאושפזים, ואמרה כי אין לה ספק שמוסיקה, ריקודים וצחוק תרמו לבריאותם של כל הנוכחים.

עבור לתוכן העמוד