טקס הענקת קביעות ותעודות הוקרה במרכז לבריאות הנפש טירת כרמל

הצהרת אמונים 2014 צילם יעיש פרץ (הגדל)

 

"אני מאד שמח שבחרו לתת לי קביעות, כי זה מעיד שמעריכים את עבודתי שבה אני משקיע 100% ובה אני מרגיש בבית" אמר נדיב סימנטוב – מחסנאי באפסנאות, בטקס הצהרת  אמונים, שבו קיבלו קביעות כעובדי המדינה 22 עובדים במרכז לבריאות הנפש טירת כרמל מכל הסקטורים: רופאים, אחים ואחיות, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים, מרפאים בעיסוק, עובדי מינהל ומשק. כמו כן הוענקו בטקס תעודות הוקרה על 25 שנות שירות ל- 16 עובדים וותיקים ומסורים.

 

ד"ר יעקב פולאקביץ – מנהל ביה"ח אמר: "היום אנחנו שמחים לצרף קבוצה גדולה למשפחת העובדים הקבועים של שרות המדינה. הצטרפות זו עובדים יקרים, יש בה קבלת אחריות דו-צדדית הן של העובד והן של בית החולים, להכיל, לקבל ולחבק את כל אחד ואחת מכם המצטרף למשפחה גדולה זו. מחויבות ערכית ומוסרית לארגון כוללת גם נאמנות לקהל המטופלים של ביה"ח". ד"ר פולאקביץ בירך גם את העובדים הוותיקים שמקבלים תעודת הוקרה על שירות ציבורי מתמשך ונאמן לביה"ח, ואמר שהוא מאחל לעצמו כמנהל המשך עבודה פורייה ומקצועית במחיצת אנשים חדורי מטרה וחריצות.

 

דלית כץ סולברג – המנהלת האדמיניסטרטיבית של ביה"ח, סיפרה את סיפורו של חוני המעגל שפגש ישיש נוטע עץ חרוב. שאל אותו: "מה הטעם בנטיעה זו? שכן החרוב יישא פרי רק בעוד שבעים שנה". ענה האיש: "אני נוטע עבור הדורות הבאים, כשם שנטעו אבותי לי, אטע אני לבני". דלית הוסיפה: "רצף של עשייה שמתחיל באדם האחד מתוך מחויבות לכלל הוא שמשפיע על חיינו כיום ובעתיד. וכך גם עובדים יקרים שנכנסתם למעגל הקבועים במערכת, ואתם העובדים הוותיקים שנטעתם שורשים לפני 25 שנה, בפועלכם ומחויבותכם תורמים לכלל ומשפיעים עלינו כיום ובעתיד". 

 

ד"ר אילנה פישמן – מנהלת מחלקת אשפוז יום לנוער, שהייתה אחת ממקבלי תעודות ההוקרה על 25 שנות שירות, אמרה ששנים אלה עברו מהר והיו מלאות ענין. היא הוסיפה: "בעולם שלנו די נדיר לאדם למצוא את מקומו, ואני מרגישה בת מזל שמצאתי את מקומי במחלקה שבה אני מצליחה לתרום מיכולתי המקצועית, עם צוות נהדר שאני קשורה אליו גם חברתית, בבי"ח שהוא לא רק מקום עבודה אלא גם מקום שהעניק לי תחושת שייכות".

 

ד"ר אנטולי קוסוב – יו"ר וועד הרופאים, סבטלנה ולדניצקי – יו"ר וועד אחים ואחיות ומקצועות פרא-רפואיים, וסלאבה ליבשבסקי – יו"ר וועד עובדי מינהל ומשק, בירכו את העובדים החדשים והוותיקים. במהלך הטקס הוקרן סרט על 100 שנות התפתחות הרפואה בישראל.

עבור לתוכן העמוד