שנה חדשה של כיבוש פסגות וחתירה לאחדות בטקס הרמת כוסית במרכז לבריאות הנפש טירת כרמל

משה לייזר על האוורסט: צילם יוני ספיר (הגדל)

"זכות גדולה נפלה בחלקנו לטפל בפגועי נפש שלא שפר עליהם גורלם, ולהחזירם למסלול חיים תקין. זה תלוי בכל אחד מאיתנו ובמאמץ המשותף שלנו אם השמש תזרח להם מחר" אמר משה לייזר – מנהל משאבי אנוש של המרכז לבריאות הנפש טירת כרמל, בהרצאתו על שיתוף פעולה ומצוינות במסע לפסגת האוורסט, בטקס הרמת כוסית לשנה החדשה, לעובדים ולגימלאים.

 

השנה מציינים 60 שנה לכיבוש הראשון של פסגת האוורסט ע"י אדמונד הילארי והשרפה טנזינג נורגיי, לאחר עשרים שנות ניסיון של משלחות להגיע לפסגה. לייזר שבעצמו טייל בהרי ההימלאיה והגיע לתחנת הבסיס באוורסט, הסביר שהצלחתם נבעה משיתוף הפעולה שבין המטפס לבין המדריך המקומי, כשכל אחד מהם תרם את יתרונותיו.

 

מכאן עבר משה לייזר לדבר על תפקודם המופתי תוך שיתוף פעולה יעיל של עובדי המרכז לבריאות הנפש טירת כרמל, בעת פינוי ביה"ח עקב השריפה הגדולה שהיתה בכרמל. הוא איחל לעובדים לפעול כך לא רק בשעת חירום, אלא לחתור לאחדות ומצוינות ולכיבוש פסגות לטובת המטופלים כל ימות השנה.

 

ד"ר יעקב פולאקביץ – מנהל ביה"ח אמר: "סיימנו שנה של עשייה מגוונת מרובה ומבורכת, תוך התמודדות עם דילמות מקצועיות לא פשוטות. לשמחתי צלחנו את מרביתן בהצלחה, ואני מקווה שנחצה בהצלחה גם את המשימות הרבות שעומדות לפנינו בשנה הבאה". ד"ר פולאקביץ הזכיר את המינויים החדשים לתפקידים בכירים שהתמנו השנה, ובירך את העובדים ובני משפחותיהם בברכת שנה טובה, שנה בריאה ומדבש מתוקה.

 

דלית כץ סולברג – המנהלת האדמיניסטרטיבית של המרכז לבריאות הנפש טירת כרמל, אמרה שהשנה החולפת היתה מאומצת והתאפיינה בעשייה רבה בכל המחלקות והיחידות, והודתה לעובדים שפעלו בהצלחה ליישום המשימות השוטפות והפרויקטים. בפתח השנה החדשה, עם האילוצים הכלכליים והמצב הביטחוני שבסימן שאלה, דלית בירכה את העובדים בשנת שלום, שלווה ואופטימיות.

עבור לתוכן העמוד