תחפושות משעשעות בחגיגת פורים לצוות העובדים של המרכז לבריאות הנפש טירת כרמל

פורים 2013 - דר' פולאקביץ עם דלית כץ וטל דרורי. (הגדל)

 

שלגיות, ברבור שחור, אביר, ליצנים, תינוק, מכשפים וקוסמות, סבתא זפטה, תימנים ומרוקאיים בתלבושות מסורתיות, ועוד תחפושות רבות ומגוונות נראו במרכז לבריאות הנפש טירת כרמל, שבו הקדימו לחגוג את פורים בערב חגיגי, צבעוני ושמח לצוות ביה"ח. העובדים, כולל חברי ההנהלה, לא חסכו מאמצים והשקיעו בתחפושות שחלקן היו מקוריות ומצחיקות, ואף היו כאלה שלא ניתן היה לזהותם, והם השתעשעו מהניחושים הפרועים שהשמיעו סביבם במטרה לפצח את סודם.

 

מעגל מתופפים, שארגנו בכישרון רב גורן רודיטי ובועז שטיינברג – שניהם מורים לחינוך מיוחד בבי"ס מאור של ביה"ח, הלהיב את הקהל שהצטרף בתיפוף נמרץ על דרבוקות ותופי מרים.

אח"כ עברו לשירה בציבור, ולבסוף הצליחו לסחוף את כולם בריקודי שורות. תחרות תחפושות ריכזה את תשומת הלב, כשהקהל מנסה להשפיע על צוות השופטים בקריאות לטובת פייבוריטים שונים. סוכם כי במקום הראשון זוכה יעיש פרץ מהמחלקה לשירותים טכניים שהתחפש לשד מפחיד. לסיום הערב פיזזו רבים מהעובדים על הרחבה לצלילי מוסיקה קצבית של די.ג'י כשהם מפגינים כישורי ריקוד בלתי צפויים.

 

צוות המטבח של ביה"ח טרח והכין מזנון עשיר וחגיגי שהיה יפה לעין וטעים לחיך.

 

ד"ר יעקב פולאקביץ – מנהל המרכז לבריאות הנפש טירת כרמל, בתחפושת של מנהיג שבט אפריקאי, אמר שהוא שמח שביה"ח שומר על מסורת חגיגות הפורים שנוצרה, התורמת ללכידות העובדים שנפגשים באווירה משוחררת ושמחה.
עבור לתוכן העמוד