19 עובדים מכל הסקטורים במרכז לבריאות הנפש טירת כרמל הצהירו אמונים למדינת ישראל וזכו בקביעות

טקס הצהרת אמונים ינואר 2013 (הגדל)

 

19 עובדים מכל הסקטורים במרכז לבריאות הנפש טירת כרמל: רופאים, אחיות, כוחות עזר,  פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, עובדי מטבח, שסיימו תקופת ניסיון ונבחרו למשרותיהם, הצהירו אמונים למדינת ישראל וזכו בקביעות, בטקס חגיגי שהתקיים בביה"ח.

 

ד"ר יעקב פולאקביץ – מנהל ביה"ח, בירך את העובדים שמצטרפים למצבת העובדים הקבועים, ואמר כי הצהרת אמונים של העובד למדינה היא בעצם חלק אחד של הצהרת האמונים שעיקרה - התחייבות העובד לציבור שאותו כל עובדי ביה"ח מיועדים לשרת.

 

דלית כץ-סולברג – המנהלת האדמיניסטרטיבית, ציינה כי הטקס מתקיים עם תחילתה של שנה אזרחית חדשה, שמביאה עמה הבטחות והזדמנויות - הבטחה

שכל אחת ואחד מהעובדים יבטיח בהצהרת האמונים שלו למדינה כעובד מדינה.

שירות המדינה הגדיר את תחומי הייעוד לשירות המדינה כמתן שירות לציבור, תוך שמירה על בטחונו, חובותיו וזכויותיו, ניהול משאבים ציבוריים, שמירה על שלטון החוק. כל זאת תוך נאמנות לערכים מובילים: טוהר מידות, מקצועיות, שליחות ציבורית, מצוינות וממלכתיות. כץ-סולברג הוסיפה: "כך אנו מאמינים ורוצים לראות את עובדינו כאן בביה"ח בכל התפקידים, ומאחלים לכם ולנו עשייה ברוכה לאורך שנים כעובדי מדינה".

 

טל דרורי – מנהלת הסיעוד, אמרה כי הישרדותו של ארגון תלויה בערכים עליהם הוא מושתת, והערך החשוב ביותר בעיניה הוא ערך הבחירה – כאשר למרות הקביעות, בוחר העובד כל יום מחדש, לעשות כמיטב יכולתו למען הציבור אותו

הוא משרת.

 

תמר לוי – מנהלת השירות הסוציאלי, ציינה את התרגשותה מכך ששלוש עובדות סוציאליות מקבלות קביעות, ומצטרפות לשאר העובדים הסוציאליים בביה"ח שעושים עבודתם נאמנה והיא מאד מרוצה מהם.

 

עבור לתוכן העמוד