פרס העובד המצטיין של משרד הבריאות לשמעון אסולין מהמחלקה לשירותים טכניים במרכז לבריאות הנפש טירת כרמל

שמעון אסולין עובד מצטיין של משרד הבריאות צילם משה (הגדל)

פרס העובד המצטיין הוענק לשמעון אסולין – מהמחלקה לשירותים טכניים במרכז לבריאות הנפש טירת כרמל, בטקס עובדים מצטיינים 2012 של משרד הבריאות, שהתקיים במעמד סגן שר הבריאות הרב יעקב ליצמן וצמרת המשרד.

 

"תעודת עובד מצטיין מוענקת בזאת כאות הוקרה והערכה על תרומה מיוחדת לקידום ושיפור השירות, למר אסולין שמעון מהמרכז לבריאות הנפש טירת כרמל, אשר נבחר ע"י הוועדה המשרדית במסגרת תהליך לבחירת עובדים בעלי הישגים מיוחדים בשירות המדינה..." נאמר בתעודה. ובמגילת הקלף שנלוותה נאמר עוד: "מר אסולין מגלה ידע מקצועי רחב בתחומי אחריותו...   יוזם שינויים במערכת להשגת יעדי התייעלות בתחום התפקיד..."

 

ג'קי בן זריהם – מנהל השירותים הטכניים בביה"ח, אמר שאסולין הוא עובד מסור מאד, חרוץ, וגם סקרן ולמדן. בתקופת עבודתו במרכז השלים תואר של הנדסאי והוא משמש היום כראש צוות אנרגיה בביה"ח, כאשר הוא יוזם ללא ליאות שיפורים של מערכות בתחום החיסכון באנרגיה.

 

דלית כץ סולברג – המנהלת האדמיניסטרטיבית של המרכז, ציטטה מדבריו של רוני גמזו – מנכ"ל משרד הבריאות, שהתייחס למקבלי הפרסים כחוד החנית של העובדים במערכת הבריאות, והוסיפה שכל השיפורים וההתקדמות של המרכז לבריאות הנפש טירת כרמל, לא היו יכולים להתבצע ללא מסירותם של העובדים, כאשר אסולין משמש כדוגמא ומופת.

 

אסולין שהיה מאד נרגש מהמעמד, אמר: "אני עושה את הדברים מתוך אהבה ואיכפתיות, ועכשיו אשמח לחזור לתלם לעבודה שאני אוהב", והוסיף שהוא מודה מכל הלב לכל מברכיו.

 

עבור לתוכן העמוד