הרמת כוסית עם חיוך לכבוד השנה החדשה בערב חברתי לעובדים במרכז לבריאות הנפש טירת כרמל

הנהלת בי"ח עם העובדים המצטיינים. צילמה: עינת (הגדל)

  במרכז לבריאות הנפש טירת כרמל החליטו לשלב את הרמת הכוסית המסורתית לכבוד השנה החדשה, בערב חברתי לעובדים, לגימלאים ולמתנדבים, עם כיבוד אלגנטי והופעת סטנד-אפ, באודיטוריום של ביה"ח.

 

ד"ר יעקב פולאקביץ – מנהל ביה"ח פתח בהרמת כוסית וברשימת ברכות לבביות לשנה החדשה ואיחולים לשנה שתהיה טבולה בדבש. ד"ר אנטולי קוסוב – מנהל מחלקת נוער ויו"ר וועד הרופאים, בירך בשם כל הוועדים ואיחל שנה טובה, אושר ובריאות לכולם.

 

שני עובדים מצטיינים זכו לברכות:

מזי חן – אחות אחראית מחלקה 5א', נבחרה כעובדת מצטיינת יחידתית של ביה"ח.

שמעון אסולין – ממונה חדר אנרגיה במחלקת האחזקה, נבחר כעובד מצטיין

ע"י הוועדה של משרד הבריאות, שגם מצאה אותו מתאים לעלות לשלב הבא כמועמד לעובד מצטיין בין-משרדי (של כל משרדי הממשלה).

 

הסטנד-אפיסטית יעל קפיטולניק הצחיקה את הקהל בסיפורים על חייה כבת לאם פולנייה ולאב מרוקאי בשכונת נווה צדק בתל אביב מלפני שנות דור, על היריבות בין משפחות ההורים, כשאפילו על שמה לא יכלו להסכים. כשהסבתא הספרדייה רצתה  שיקראו לתינוקת חיה על שמה (בעודה בחיים), סירבה הסבתא האשכנזייה שגם לה קראו חיה, כי אצל האשכנזים נוהגים לקרוא על שם המת, ומחשש שברגע שיקראו לתינוקת חיה, תהיה היא סבתא חיה מתה. לאחר שבוע של מריבות וחילופי קללות עסיסיות באידיש ובערבית, הציעה בת הדודה את השם יעל כשם הגיבורה מהתנ"ך, וסוף- סוף הסכימו הסבתות והתינוקת זכתה לשם. קפיטולניק האנרגטית שרק בגיל 61 עלתה לראשונה על במה ומאז לא מפסיקה להופיע בפני קהלים רבים ומגוונים, הצליחה לשעשע את הקהל שעה ארוכה, כשבסוף הערב כולם יצאו עם חיוך על הפנים.

 

העובדים שנהנו מהמפגש החברתי ומערב נינוח ומחויך, אמרו כי חשוב להוסיף לשגרת העבודה גם אירועים שכאלה, המטעינים מחדש את הכוחות ותורמים לגיבוש העובדים ולאווירה טובה בביה"ח.

 

 

עבור לתוכן העמוד