יום עיון/גיבוש בגליל לצוות מחלקה 5א' במרכז לבריאות הנפש טירת כרמל

צילם : רוברט קידר (הגדל)

הצוות הרפואי, הפרה-רפואי והסיעודי של מחלקה פסיכיאטרית פעילה 5א' של המרכז לבריאות הנפש טירת כרמל, יצאו ליום עיון/גיבוש בגליל.

 

התחנה הראשונה היתה במדשאות פארק פרוד, כשעל רקע הנוף הגלילי הקסום, יידע ד"ר אנטולי קריינין מנהל המחלקה את הצוות, במחקרים שהוא מבצע במחלקה, ואחד מאנשי הצוות דיווח על תוצאות הטיפול האישי באחד המטופלים בשיטת "ניהול מקרה" המיושמת במחלקה.

 

משם נסעו לקיבוץ הגושרים ויצאו לשיט קיאקים אתגרי במסלול הארוך על הירדן שזרימתו חזקה, מה שהוציא מחלק מאנשי הצוות לא מעט צרחות של פחד והנאה. כשהגיעו בשיט לחלקים של זרימה איטית יותר, הצליחו העובדים ליהנות מהנוף, מהצמחייה העבותה והפריחה השופעת שעל גדות הנהר ומהאווירה הפסטורלית.

 

בחוות ג'ילבון שברמת הגולן סעדו צהריים ובעת ביקור בכרמיאל קינחו בקפה, כשבין לבין נשמעים צחוקים, זורמים הסיפורים, כשגם מזג האוויר הנעים מאיר להם פנים.

 

כל אנשי הצוות הביעו את הנאתם הגדולה מיום חווייתי ונהדר, והודו להנהלת המרכז לבריאות הנפש טירת כרמל שאפשרה להם לצאת ליום זה, על כל המאמצים המנהלתיים הכרוכים בכך.

 

ד"ר קריינין עמד על חשיבות היום הזה שנתן לצוות אפשרות להכיר צדדים אחרים זה אצל זה, לאסוף חוויות מרגשות וכיפיות שתורמות לגיבושם ולתחושת ה"ביחד", ומאפשר להם לחזור לעבודה בכוחות רעננים.

 

עבור לתוכן העמוד