"הפנינג אביב" הלהיב מאושפזים במרכז לבריאות הנפש טירת כרמל

צילם יניב בן דוד (הגדל)

 

יצירה, ספורט, שירה, נגינה וריקודים, מלווים במוסיקה עליזה, היוו את התחנות של "הפנינג אביב" שהתקיים למאושפזים במרכז לבריאות הנפש טירת כרמל. בתחנת היצירה הכינו המטופלים פרחים צבעוניים מכדורי פינג פונג וסוכריות, קופסאות לחפצים ועוד. בתחנה שנייה שרו ונגנו בקצב על כלי הקשה וכלי נשיפה מגוונים כמו: מערכת תופים, דרבוקות, תופי ג'מבה, שייקרים, פעמוני א-גוגו, כלי נשיפה ומשרוקיות מיוחדות. בתחנה נוספת עשו ספורט לצלילי מוסיקה - כשהמדריכים מצליחים להביא את המטופלים להתלהב, לקפוץ, להניף את הידיים ולהשתעשע עם בלונים. לבסוף, הרקדה המונית סחפה את כולם, כשגם אנשי צוות ועובדים מסתדרים בשורות ובמעגלים, בערבוביה של זומבה וריקודי שורות קצביים ואנרגטיים. צוות המטבח הכין ארוחת צהריים חגיגית שהייתה סיכום טעים ליום של כיף.

 

המטופלים שיתפו פעולה בשמחה, והתגלו ביניהם מי שהפליא לנגן על דרבוקה, ומי שרקדה ומשכה כל עין ברחבה. רבים מהם הביעו את הנאתם ואמרו שהיה להם יום נהדר ממש.

 

רקפת בן חיים – סגנית מנהלת ביה"ס "מאור" של המרכז, ושוקי סקירה – מנהל האפסנאות, בעזרת צוות בי"ס מאור וצוות הריפוי בעיסוק, ארגנו והפעילו בהצלחה את האירוע הססגוני שזכה למחמאות.

 

ד"ר יעקב פולאקביץ – מנהל המרכז לבריאות הנפש טירת כרמל, הודה למארגנים ולמפעילים של הפנינג האביב, והביע את שמחתו על הפעילות ברוח ספורטיבית ועל האווירה החיובית והרעננה ששררה בקרב המטופלים ואנשי הצוות. כמו כן ציין ד"ר פולאקביץ את חשיבות היציאה מהשגרה והגיוון של הפעילות, להרגשתם הטובה

של המטופלים.

 

 

 

עבור לתוכן העמוד