מסיבת פרידה מרגשת מחיים רחמים – רכז התחבורה של המרכז לבריאות הנפש טירת כרמל שפרש לגמלאות

הגדל
 

חיים רחמים – רכז התחבורה של המרכז לבריאות הנפש טירת כרמל שפרש לגמלאות, זכה למסיבת פרידה מרגשת בהשתתפות רבים מעובדי ביה"ח.

 

משה לייזר – מנהל משאבי אנוש, אמר שהוא שמח לראות עובדים רבים כל כך מכל הסקטורים בביה"ח שבאו להיפרד מחיים רחמים, וזה מעיד על האיש ועל היחס החם אליו.

 

ד"ר יעקב פולאקביץ – מנהל ביה"ח, אמר שבמרוצת השנים רחמים יצר קשרים טובים עם רבים מהעובדים - וותיקים כחדשים, שמכירים את עבודתו גם בשעות לא מקובלות. הוא מצליח לשמור על קור רוח במצבי לחץ, ותמיד נעים הליכות ומאיר פנים. לכן הפרידה היא רגע עצוב, אך יש גם שמחה על התחלה חדשה. איחל לו יציאה לדרך כיפית ושנים טובות ומהנות בחברת בני משפחתו. 

 

ד"ר איילה שיינקמן – סגנית מנהל ביה"ח, אמרה שהיה לה הכבוד והעונג לעבוד עם רחמים, גם במצבי חירום, והיא תרגיש בחסרונו. איחלה לו הרבה טוב.

 

חיים אזלן – סגן מנהלת אדמיניסטרטיבית, ציין שהפרידה מרחמים מלווה בשביעות רצון גדולה ממנו ומעבודתו. לרחמים חשוב לתת את השירות הטוב ביותר לעובדים ולמטופלים אותם הסיע, היה חרוץ, דייקן, ישר, אכפתי וגילה דביקות במטרה. אזלן הוסיף שרחמים תחזק את כלי הרכב של ביה"ח בצורה טובה, וזכה שש פעמים בתואר נהג זהיר.

 

תמר לוי – מנהלת השירות הסוציאלי, הזכירה כי שירות התחבורה חשוב מאד לשירות הסוציאלי, ולא פעם רחמים ליווה אותה בביקורי בית, גם במקרים פחות נעימים. תמיד גילה נכונות לעזור ולהקל על החיים. לוי אמרה שרחמים אותו היא רגילה לראות בכל בוקר בוודאי יחסר לה.

 

מזל חבקוק – גזברית ביה"ח, סיפרה שהיא מכירה את רחמים כ- 20 שנה ותמיד נעתר לצרכים ולקפריזות של הצוות. ציינה שרחמים הוא מהדור שבא לעבודה כדי לעבוד עם כל הלב. איחלה לו בריאות, אושר ושיהיה לו רק טוב.

 

חיים רחמים שהופתע מהמסיבה הודה בהתרגשות לכל הנוכחים על הברכות והאיחולים החמים ועל המתנות היפות, ואיחל הצלחה לענן חיראלדין – רכז התחבורה החדש.

 

עבור לתוכן העמוד