פרס מנהל מצטיין מטעם משרד הבריאות לד"ר קריינין מנהל מחלקה במרכז לבריאות הנפש טירת כרמל

הגדל

ד"ר אנטולי קריינין – מנהל מחלקה במרכז לבריאות הנפש טירת כרמל, זכה בפרס מנהל מצטיין, למנהלים בדרג התיכון, מטעם משרד הבריאות, שהוענק לו בטקס חגיגי של "עובדים מצטיינים תשע"ב" בהשתתפות צמרת משרד הבריאות, שהתקיים בירושלים.

 

בנימוקים למתן הפרס:

*ד"ר קריינין ממלא את תפקידו במסירות רבה, תוך גילוי של איכפתיות, אנושיות ויוזמה, בשילוב של ידע מקצועי רב.

*מעבר לתפקידו כמנהל מחלקה, אחראי ד"ר קריינין על תחום ההתמחות בביה"ח, מרכז את הנושא, דואג לאתר מתמחים למרכז, ופועל לבניית תוכנית הכשרה המותאמת לצרכיהם.

*בנוסף לקח על עצמו ד"ר קריינין את נושא הכנסת התיק הרפואי הממוחשב, ומשמש כאיש הקשר עם הגורמים המקצועיים בתחום המחשוב (פרומיתיאוס), דבר שמאפשר עדכון התוכנה והתאמתה לצרכי המוסד.

*במהלך השנה האחרונה, הוביל ד"ר קריינין יחד עם צוות עובדים של ביה"ח, שילוב של בדיקות המעבדה במעבר לביה"ח רמב"ם, כך שתוצאות המעבדה מתקבלות ישירות לתיק החולה הממוחשב.

*בנוסף צויינה מעורבותו הרבה והמוצלחת של ד"ר קריינין בעת פינוי ביה"ח בזמן השריפה הגדולה בכרמל, כאשר ד"ר קריינין התגייס להגיע ביוזמתו לביה"ח, ולקח על עצמו את ניהול האירוע עד הגעת מנהל ביה"ח לשטח, תוך עבודת תיאום מקסימלית עם מנהל ביה"ח וגורמי הביטחון בשטח.

 

ד"ר יעקב פולאקביץ – מנהל המרכז לבריאות הנפש טירת כרמל, בירך את ד"ר קריינין מכל הלב על זכייתו בפרס, ואמר שהוא שמח שיש הכרה ארצית לעבודתו המקצועית המלווה באנושיות של ד"ר קריינין, ליוזמתו והשקעתו הרבה, מה שבוודאי יעודד אותו להמשיך ולתרום לטובת המטופלים בפרט וביה"ח בכלל.

 

 

עבור לתוכן העמוד