סיכום שנה וצפי לעתיד בטקס הרמת כוסית לשנה החדשה של עובדי המרכז לבריאות הנפש טירת כרמל

הגדל

דלית כץ סולברג – המנהלת האדמיניסטרטיבית של המרכז לבריאות הנפש טירת כרמל, פתחה את טקס הרמת הכוסית לכבוד השנה החדשה תשע"ב: "אני מברכת את העובדים היקרים, הגימלאים, המתנדבים, את דוד שחר – סגן ראש העיר טירת כרמל שמכבד אותנו בנוכחותו". היא ציינה כי השנה העומדת להסתיים שנת תשע"א היתה שנת עשייה איכותית, בה עבדו בביה"ח על בסיס תכניות עבודה מחלקתיות, קידמו תוכניות בתחום התשתיות שאת תוצאותיהם יראו במהלך השנה הבאה עלינו לטובה. ביה"ח עובר מתיחת פנים והתאמת תשתיות לצרכים ולאופי הבינוי הנדרש, גם אם לא בקצב המספק לאור הקושי במחלקות האשפוז בשל העומס הרב, התפוסות הגבוהות ותמהיל החולים. כץ סולברג הוסיפה: "זה לא העומס ששובר אותנו זו הדרך שבה אנו סוחבים אותו, וחשוב לזכור כי פנינו קדימה". לסיום איחלה כי שנת תשע"ב תהיה שנה שבה נוכל לחלום ולהגשים את החלום. 

 

ד"ר איילה שיינקמן – סגנית מנהל ביה"ח, הביעה תקווה כי השנה החדשה תהיה לא פחות טובה מהשנה החולפת שהיתה שנה לא רעה בכלל, ולמי שלא מסתפק בכך היא מאחלת שתהיה לו שנה טובה יותר. 

 

מזל חבקוק – מנהלת הכספים של  ביה"ח והאחראית על המתנדבים, אמרה שלמתנדבים יש כלי נוסף ב"ארגז הכלים" שיש לאנשים, והוא הכלי של נתינה לזולת מתוך אהבה ומסירות רבה. הם מגיעים מדי שבוע לביה"ח ותורמים מעצמם למען המטופלים. חבקוק בירכה אותם על פעילותם ואיחלה להם שנה טובה שבה ימשיכו בהתנדבותם המוצלחת. 

 

ד"ר אלין רוזנצוייג בירך בשם ועד הרופאים ויפה פלד בירכה בשם ועד האחים והאחיות. 

 

דוד שחר – סגן ראש העיר טירת כרמל, דיבר על חשיבות הקשר שבין ביה"ח והעיר שרבים מתושביה הם עובדי המרכז, סיפר על קידום המגמה הירוקה בעיר ובירך על שגם ביה"ח מצטרף למגמה זו, ואיחל לעובדים שנה טובה ובריאה. 

עבור לתוכן העמוד