טיול מטופלי מחלקה 4 למפעל השוקולד בנצרת עילית

טיול מחלקה 4 – למפעל השוקולד של  "עלית" – נצרת עילית

 

ביום ג'  ה-23.10.18 התקיים טיול של מטופלי מחלקה 4 במפעל השוקולד של עילית, בנצרת עילית.

 לטיול יצאו  18 מטופלים, אשר ציפו בהתרגשות רבה לקיומו של האירוע. יחד עם המטופלים יצאו 9 אנשי צוות המחלקה.

 

כלל המטופלים והמטופלות התכוננו לרגל האירוע וביקשו מצוות המחלקה על כל גווניו ותפקידיו,

שיאפרו, ימליצו על לבוש המתאים ביותר לרגל אירוע מכונן זה בעבורם, ורצו להיראות במיטבם.

הצוות כמובן, שמח לעזור: סירק, המליץ, תכנן ושיתף את כלל המטופלים לקראת יום הטיול.

 

הטיול הוצע לכלל המטופלים, והרוב אכן בחר להצטרף ושמח על כך. ראוי לציין, שבין המטופלים ישנם לא מעט שלא יצאו מהמחלקה כ-20 שנה, והיה מרגש לראות אותם יוצאים לטיול זה לראשונה.

 

הטיול החל בסיור במפעל השוקולד של חברת עילית, בהנחייתו של מדריך מקצועי ואנושי שהיה רגיש ונגיש למטופלים. המדריך היה מכווננן לצרכי הקבוצה. הסביר במקצועיות את תהליך ייצור השוקולד,  על פס הייצור וכן על השינוע. המטופלים נהנינו לראות על פס הייצור ואת טבלאות השוקולד שנסעו מולם.

 

לבסוף, נכנסו לחדר טעימות שוקולד, והמטופלים צוידו בחבילות שוקולד שחולקו להם, וכמו כן נתנו לצוות חבילות ממתקים למטופלים שלא הצטרפו לטיול ונותרו במחלקה.

 

משיחות שהיה ניתן לשמוע במהלך היום ובסיומו בין המטופלים כללו "שזה היה אושר גדול", "שזה היה היום המאושר בחיי".

 

לאחר הסיור במפעל עילית, המשיכה הקבוצה לארוחת צהריים במסעדת ה-BP  באזור חוצות המפרץ ונהנו מארוחה עשירה ומפנקת. צוות המחלקה התרגש לראות את השמחה והאושר על פני  כלל המטופלים, והיה גאה  על כך.

 

זה המקום לציין את עבודת הצוות הנהדרת של המחלקה שכללה 9 אנשי צוות, ועשו זאת באהבה, במסירות, בהתרגשות וברגישות ראויה, דבר שחשו גם המטופלים עצמם.

 

תודות ותשואות  למנהלת  מחלקה 4 - ד"ר נעמי הויזפטר- גלומביצקי , לרופא הבית- ד"ר  משיעל מוופק, אחיות המחלקה- לובה ישראלי ושולי קדוש, סגנית אחות- סוזן דואנס,  אח המחלקה – ואדים אליזרוב, מדריכת תעסוקה- מלי מלדה,  עו"ס- זוהרית דבי, למזכירת המחלקה- ענבל בן ארוש, וכמובן להנהלת המרכז הרפואי  לבריאות הנפש מעלה הכרמל, על שחרת על דגלו פעילויות פנאי שיעשירו ויחשפו את המטופלים במחלקות השונות.

 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד