דברי מנהל המרכז לבריאות הנפש מעלה הכרמל

ד"ר יעקב פולאקביץ , מנהל המרכז. (הגדל)
ברוכים הבאים לאתר המרכז לבריאות הנפש מעלה הכרמל, המסונף לפקולטה לרפואה ע"ש ברוך רפפורט בטכניון, ומשרת אוכלוסייה של כ- 500 אלף נפש. כבי"ח פסיכיאטרי אנו מטפלים באוכלוסיית נפגעי נפש מגיל ילדות ועד גיל זקנה.  
 
אני מזמין כל אחת ואחד מכם לגלוש באתר שלנו, שפותח צוהר לחיים במרכזנו ולעבודה המורכבת, המקצועית והרגישה שאנו מבצעים, בבואנו להתמודד עם מחלות נפשיות ועם שיקומם של החולים. באתר תוכלו לקבל מידע על מגוון השירותים הניתנים, על מחלקות האשפוז, היחידות והמרפאות השונות, על העשייה המחקרית והאקדמית העניפה ועל השירות הנרחב לקהילה. 
 
העבודה במרכז לבריאות הנפש מעלה הכרמל הינה עבודת צוות רב-מקצועי בגישה רפואית, פסיכולוגית וסוציאלית, כאשר הצוות המטפל מתייחס לכל היבטי החיים של המטופל - המשפחתיים, החברתיים, הכלכליים והתעסוקתיים, תוך שמירה על כבודו ועל זכויותיו. אנו מתגאים בעבודה השיקומית המאומצת המתבצעת במרכז הן בתקופת האשפוז והן בליווי המטופל בחזרתו לחיים בקהילה, תוך יישום הגישה העכשווית של שמירה על רצף טיפולי. 
 
במרכז משולבים עובדים ממכלול מקצועות בריאות הנפש, במגמה לאפשר למטופלינו ליהנות ממגוון רחב של טיפולים. אנשי המקצוע במרכז מקפידים להתעדכן בחידושים המקצועיים בתחום הרפואה, הסיעוד והמקצועות הפרא רפואיים ולהרחיב את הידע המקצועי. המרכז מהווה מרכז למידה, התמחות והכשרה של אנשי מקצוע ושל סטודנטים מתחומים שונים. 
 
עובדי המרכז עומדים לרשות קהל היעד בכל זמן, כאשר אנשים הנזקקים לקבלת עזרה יכולים לפנות בכל שעות היממה לחדר המיון של בית החולים, או בשעות העבודה גם למרפאות הממוקמות בבית החולים. 
 
אני מקווה כי האתר החדש שלנו משדר לציבור פתיחות וידידות, מקדם את נגישות כלל האוכלוסייה לפעילות המרכז, משפר את נגישות המטופלים ובני משפחותיהם לקורה במרכז, ומאפשר תקשורת בין-אישית טובה יותר בין צרכני המרכז והצוות העומד לשירותם. אנו משתדלים לעדכן את האתר באופן שוטף כדי להביא תמונה עדכנית מהנעשה אצלנו, ואני מקווה שניתן מענה הולם לכל פונה. 
 
                                                                                                             בברכה, 
 
                                                                                                             ד"ר יעקב פולאקביץ 
                                                                                                             מנהל המרכז 
עבור לתוכן העמוד