"המרכז הרפואי לבריאות הנפש מעלה הכרמל"

"המרכז הרפואי לבריאות הנפש מעלה הכרמל"

מסונף לפקולטה לרפואה ע”ש ברוך רפפורט, טכניון חיפה.

קרא עוד >

לינק ליחידה הממשלתית לתיאום המאבק בגזענות

היחידה הממשלתית לתיאום המאבק בגזענות

קרא עוד >
"המרכז הרפואי לבריאות הנפש מעלה הכרמל"

"המרכז הרפואי לבריאות הנפש מעלה הכרמל"

מסונף לפקולטה לרפואה ע”ש ברוך רפפורט, טכניון חיפה.

קרא עוד >
חדשות
דלג על חדשות

חדשות

המשך עצור
 • קורס הקניית השפה העברית לעובדי המרכז

  ידיעת השפה העברית מהווה מרכיב חשוב ביכולת העובד להשתלב בהצלחה במקום העבודה ולהרגיש חלק ממעגל החברה. הנהלת המרכז, מנהלת משק והממונה על גיוון תעסוקתי יזמו במהלך השנה, קורס להקניית השפה העברית לעובדי משק ואחזקה. בימים אלה נערך טקס מרגש ובו ניתנה למסיימי הקורס תעודה המעידה על סיומם בהצלחה את תהליך הלמידה. במעמד זה בקשו העובדים להודות על היוזמה, ובהתרגשות רבה ספרו על תחושת הסיפוק העצומה בהצלחת המשימה , ובעיקר על היכולת לתקשר בבית ובעבודה ובכך להרגיש שווה בין שווים.

 • היום הבינלאומי לשוויון זכויות אנשים עם מוגבלות

  היום הבינלאומי לשוויון זכויות אנשים עם מוגבלות חל ב- 03.12.20. מרכזנו ציין יום זה, בהרצאה מעוררת השראה של הגברת שירה אמונה אמסלם, מחברת הספר "פתאום 30 – רשמים מהמסע". שירה, בחורה כריזמטית, כובשת לב ובעלת אנרגיות עצומות של חוזק ושמחה, שיתפה בכנות ובכאב, על המסע הפרטי שלה. על המחלה הנדירה - שתקפה פתאום באמצע החיים, וחייבה אותה לחשב מסלול מחדש. על החולמות, הקשיים שנערמו בדרך, הבחירות האמיצות והתמודדות היומיומית. המסר שלה : חוזק האוכלוסייה נמדד בשילוב החוליה החלשה ביותר בתוכה! שירה אמונה הדגישה את הערך המוסף הגדול שאדם עם מוגבלות יכול לתרום בכלל ובמקום עבודה בפרט, בזכות ולא בחסד, כך נהיה חברה שלמה וחזקה.

 • יום האחות הבינלאומי 2020

  ביום שני 24.11.2020 , חגג הצוות הסיעודי במרכזנו את יום האחות הבינלאומי , במופע זום ענק וחגיגי עם הפזמונאי נעם חורב והזמר רמי קליינשטיין . לדברי הצוות, דווקא בתקופה כל כך מורכבת ,ערב שכזה, איפשר לכל הצוות - יחדיו, לצלול ולהיזכר בתרבות הישראלית הכל כך מגוונת ומרגשת. הערב עסק בשאלות משמעותיות, ונגע במהות ההתמדה, נחישות , כישלון והצלחה ואיך ללמוד להאמין בעצמנו . נושאים שונים ומגוונים שכל אחד עוסק בהם במהלך יומו, ואם בסיום ערב זה , כל אחד , יכל לבחור ולשים עוד כלי "בארגז הכלים הפנימי" שלו, הרי זה מבורך.

 • בברכת גמר חתימה טובה ומועדים לשמחה לעובדי ומטופלי המרכז

  לקראת חג שמחת תורה, גייס צוות האפסנאות חבילות שי עבור מטופלי המרכז. הנהלת המרכז מודה לצוות האפסנאות הן על תשומת הלב המיוחדת בגיוס תרומה זו , והן על העשייה המבורכת לאורך כל השנה. עשייה זו מהווה מקור שמחה וגאווה לכולנו. בעזרת התרומה הנדיבה והמכובדת, זכינו לשמח את המטופלים ולחממם את ליבם בתקופה מורכבת זו .

עבור לתוכן העמוד